Pronájem kanceláří, Litoměřice, Předměstí

Pronájem kanceláří, Litoměřice, Předměstí

1
23456789

Nemovitost nabízí:

Pavel Klouček
Pavel Klouček
Mobil: 773 905 865
kpreal@reality11.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 17303  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: pronájem
Pronájem kanceláří, Litoměřice, Předměstí

+ energie a služby + DPH + provize RK 1 měsíční nájem + DPH, Reality 11 Vám zprostředkují pronájem nebytového prostoru o velikosti 51 m v přízemí Lékařského domu DRUŽBA. v Litoměřicích. Prostor je vhodný jako ordinace, kancelář, provozovna, obchod apod. Dispozice: vstupní chodba s přístupem na sociální zařízení, kancelář, kuchyňka (sklad, archív). Objekt s lékařskými ordinacemi a dalšími komerčními prostory leží u frekventované komunikace a zastávky MHD, v centru rozsáhlé obytné lokality s možností parkování. V obchodním centru DRUŽBA se dále nachází velkoprodejna potravin, pošta, restaurace, lékařské ordinace, sportovní zařízení a řada dalších obchodů a provozoven služeb. Centrum města je velmi dobře dostupné 10 min. chůze, 1 min. autem.

Objekt je bezbariérový, po komplexní rekonstrukci a to včetně velmi kvalitního zateplení. Všechny prostory mají svůj vlastní elektroměr a vodoměr, možnost připojení na internet a jsou zajištěny elektronickým zabezpečovacím systémem.

Zálohy na služby a energie, které zahrnují elektřinu, topení, studenou a teplou vodu a úklid a elektřinu společných prostor, budou cca 2.000,- Kč/měsíc + DPH. Pronajímatel nepožaduje kauci. Provize RK je 12.500,- Kč + DPH Ev. číslo: 17303. Energetický štítek: C (140 kWh/m2/rok).

Cena: (za měsíc)   12 500,- Kč
(+ energie a služby + DPH + provize RK 1 měsíční nájem + DPH)

Litoměřice, Předměstí, Pokratická

Informace o nemovitosti

Počet podlaží objektu1
Druh objektuskeletová
Stav objektupo rekonstrukci
VybavenoNezařízeno
Užitná plocha51 m²
Druh prostorKanceláře
RealBonus.cz
reklama
reklama