Prodej samostatného RD, 103 m2, Hvozdec (okres Brno-venkov)

Prodej samostatného RD, 103 m2, Hvozdec (okres Brno-venkov)

Nemovitost nabízí:

Bidli reality, a.s.
Bidli reality, a.s.
Jindřišská 889/17
Nové Město
110 00 Praha 1www.bidli.cz
Infolinka
Infolinka
Telefon: 774 110 007
Mobil: 774 110 007
info@bidli.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 147192  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
RD 4+kk o velikosti 103 m2

Nabízíme k prodeji výstavbu útulného RD pro 4-člennou rodinu o dispozici 4+kk s možností úpravy na 5+kk. Při projektování domu byl kladen důraz na chytré využití prostoru a užití dobře udržovatelných materiálů. V domě je instalováno vlastní inteligentní řízení domácnosti, které se postará o úsporu energie pro vytápění až o 30% oproti běžným otopným systémům, což dům řadí v rámci energetické náročnosti do kategorie "B - velmi úsporná".

Výstavba by měla být realizována na krásném pozemku o celkové velikosti 650 m2 v obci Hvozdec. Pozemek je mírně svažitý a nachází se na kraji obce s nádherným výhledem na okolní krajinu a les. K pozemku je vypracován projekt na komunikaci, kterou bude nutné vybudovat a uhradit na vlastní náklady, tato cesta by měla být v zámkové dlažbě. IS - Elektřina je v dosahu, voda by měla být řešena studnou, odpady je možné řešit buď přípojkou na kanalizaci, nebo ČOV. Rozměry pozemku jsou cca 25 x 29 m.

Obec Hvozdec je vhodné místo pro klidné bydlení v těsné blízkosti přírody a města Brna, nedaleko je Brněnská přehrada a hrad Veveří.

Můžete si také vybrat z naší nabídky typových domů, nebo Vám navrhneme dům přesně podle vašich představ. Budete mít kontrolu nad celým průběhem stavby, získáte vše pod jednou střechou, včetně financování, inženýringu. Naše stavby mají prokazatelnou úsporu na pořizovacích a provozních nákladech. Díky difúzně-otevřené stavbě dům dýchá lépe než cihlová stavba. Uvedena cena je včetně pozemku a provize, ale bez daně z nabytí nemovitých věcí. Jedná se o výstavbu RD na klíč, bez základové desky a představebního servisu. Doporučujeme prohlídku

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 718 400,- Kč a měsíční splátkou 10 512,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Cena: (za nemovitost)   3 592 000,- Kč
(včetně provize a právních služeb)
(Uvedena cena je včetně pozemku, provize a výstavby RD na klíč, bez základové desky a představebního servisu.)

Hvozdec (okres Brno-venkov)

Informace o nemovitosti

Počet podlaží objektu2
Druh objektudřevěná
Stav objektunovostavba
Energetická třídaB - Velmi úsporná
Vlastní pozemek650 m²
Umístění objektuklidná část obce
VybavenoMožno zařídit
Dopravadálnice
silnice
autobus
příměstská doprava
Občanská vybavenostSupermarket
Restaurace
Zastavěná plocha65 m²
Plocha parcely650 m²
Užitná plocha103 m²
Komunikaceneupravená
Druh pozemkupro bydlení
Inženýrské sítěElektřina
Druh zápisu v katastrukatastr nemovitostí
Druh číslování parcelyStavební parcela
Poloha objektusamostatný
B - Velmi úsporná

Energetická náročnost:


RealBonus.cz
reklama
reklama