Prodej zemědělského objektu, Zdiby, Přemyšlení (okres Praha-východ)

Prodej zemědělského objektu, Zdiby, Přemyšlení (okres Praha-východ)

.
..........................

Nemovitost nabízí:

HVB Real Estate s.r.o.
Pod Děkankou 1694/4
14000 Praha 4www.hvbreal.cz
Pavel Kindl
Pavel Kindl
Mobil: 603 214 144
pkindl@hvbreal.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: N1811829  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Prodej zemědělské usedlosti 8+2, OV, kanceláře, výrobní dílny, venkovní uzavřené a kryté stání, celková plocha pozemku 2754 m2

Nabízíme k bydlení a podnikání zemědělskou usedlost na hezkém místě v blízkosti Prahy v obci Zdiby se širokou možností využití, se zastavěnou plochou 1045 m2 a celkovým pozemkem 2754 m2. Hlavní budova objektu byla využívána v přízemí jako kanceláře, 1 patro a 2 patro k bydlení. Instalované elektronické zabezpečovací zařízení. Na druhé straně pozemku v bývalé zrekonstruované stodole jsou kanceláře a výrobní dílny. Zde je možnost další původní vestavby. Mezi těmito objekty je zděný objekt k další výrobní činnosti a po jeho obou stranách krytá parkovací stání. Pravá strana objektu je vytápěna plynovým kotlem s radiátory, v levé straně se musí plynové topení instalovat , jelikož je zde vytápění elektrické akumulační a na každém patře v hlavních místnostech krbová kamna.

Celý dvůr objektu je vydlážděn zámkovou dlažbou. Hlavní vjezdová vrata jsou na dálkové ovládání se zachováním k usedlosti, po obou stranách možné vjezdy na pozemky, které jsou vedle hlavních staveb ze stran s přístupem do objektů. Voda je čerpána z vlastní studny, obecní kanalizace a plyn zaveden do objektu, elektřina 220/380 V. Usedlost prošla celkovou rekonstrukcí v roce 2005 a další 2010. Nová střecha na celém objektu včetně zateplení polystyrenem. Rychlá dostupnost Prahy , 4 km nájezd na dálnici D8 Praha - Ústí nad Labem, PID 20 min. - Kobylisy.
Doporučujeme prohlídku, velice pěkná nemovitost k dalším komerčním účelům. Možnost platby hypotečním úvěrem, který Vám pomůžeme zdarma vyřídit.

Cena: (za nemovitost)   14 480 000,- Kč
(Cena včetně právního servisu, úschovy a odměny kanceláře)
(včetně provize)

Zdiby, Přemyšlení (okres Praha-východ), U Rybníka

Informace o nemovitosti

Počet podlaží objektu3
Celková podlahová plocha330 m²
Druh objektusmíšená
Stav objektuvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Vlastní pozemek2 754 m²
VybavenoNezařízeno
OdpadMěstská kanalizace
PlynZaveden
Rok rekonstrukce2 010
Zastavěná plocha1 045 m²
Užitná plocha550 m²
Nebytové prostory250 m²
RealBonus.cz
reklama
reklama