Prodej komerčního objektu : Administrativní b., Praha 3, Žižkov

Prodej komerčního objektu : Administrativní b., Praha 3, Žižkov

Nemovitost nabízí:

Ing. Korolková Elena
Ing. Korolková Elena
Mobil: +420 727 990 105
nabor@lekvi.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 733  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Luxusní, nový komerční prostor, celé 1. patro věže v Central Park Praha, parking

Nabízíme k prodeji luxusní, nový komerční prostor zabírající celé první patro věže moderní rezidence Central Park, Praha - Žižkov. Podlahová plocha činí velkorysých 422 m2 s až 5 garážovými stáními ve střeženém suterénu budovy se dvěma výtahy. Prostor je dispozičně řešen jako 5+kk se dvěma hlavními vchody - nemovitost nabízí přímý, vlastní vstup do udržovaného soukromého parku přístupného pouze rezidentům objektu. V ceně jsou zahrnuté (287 m2 kanceláře, 135 m2 podzemní garážové parkování pro až 5 automobilů, případně kola a motocykly, a skladovací prostor).

Komerční prostor je členěn na pět samostatných místností (kanceláří), tři místnosti využitelné pro více záměrů a dvě rozměrné koupelny s toaletami. Využití dalšího prostoru poskytuje s ohledem na plochu mnoho možností, lze zde bez potíží vybudovat další koupelny, šatny či kanceláře, samostatná toaleta.

Okna jsou chráněna venkovními kovovými žaluziemi na dálkové ovládání, vytápění zajišťují deskové radiátory Koratherm, podlaha je kromě koupelen plovoucí dřevěná. Prostor má přípravu na alarm a západní část projektu má vybudovánu přípravu na klimatizaci. Zbývající úpravy může po domluvě provést stavební tým, který na rekonstrukci pracoval s důrazem na kvalitu a unikátní provedení.
S ohledem na rozměr nabízeného prostoru a okouzlující prostředí soukromé rezidence Vás náš makléř s radostí pozve na prohlídku.

Central Park Praha nabízí udržovaný, oplocený park o výměře 15.000 m2 s dětským hřištěm, potokem a kavárnou. V komplexu je k dispozici recepce, ostraha s kamerovými systémy a údržba pro případ havárie nebo jako pomoc při instalaci spotřebičů. Vstupy jsou na bezpečnostní čipy. V okolí je kompletní občanská vybavenost: mateřská školka, restaurace, pošta, poliklinika, sportovní centrum a park Parukářka. Zastávky Olšanská a Nákladové nádraží Žižkov jsou vzdáleny 2 minuty chůze, autobusová zastávka Mezi hřbitovy 4 minuty.

Cena: (za nemovitost)   24 900 000,- Kč

Praha 3, Žižkov, Ke kapslovně

Informace o nemovitosti

Číslo podlaží v domě2
Počet podlaží objektu14
Celková podlahová plocha422 m²
Druh objektuskeletová
Stav objektunovostavba
Energetická třídaC - Úsporná
Počet podlaží pod zemí3
Vlastní pozemek287 m²
Vybavenívýtah
Umístění objektucentrum
VybavenoČástečně zařízeno
Celková plocha422 m²
Účel budovyAdministrativní b.
Výrobní plocha287 m²
Zastavěná plocha287 m²
Plocha parcely287 m²
Užitná plocha422 m²
Plocha obchodů287 m²
Plocha kanceláří287 m²
Dílna287 m²
Druh stavbybudova/y, hala/y
Poloha objektuv bloku
Druh prostorKanceláře
C - Úsporná

Energetická náročnost:


RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace