Prodej zemědělského objektu, Votice, Kaliště (okres Benešov)

Prodej zemědělského objektu, Votice, Kaliště (okres Benešov)

.
...........................

Nemovitost nabízí:

Radomír Stárek
Radomír Stárek
Mobil: +420 603 420 639
radomir.starek@atlas.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: N00423  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Prodej zemědělské usedlosti 138 m2, pozemek 1305 m2, Kaliště u Votic

Exkluzivně Vám nabízíme bývalou zemědělskou usedlost v Kališti, k. ú. Budenín, okr. Benešov. Na pozemku o výměře 1645 m jsou umístěny tři části stavby: obytná budova s navazujícím bývalým chlévem, nyní dílnou a stodolou. Všechny stavby jsou z masivního kamenného zdiva. Plocha zastavěná stavbami je 192 m. Užitná plocha celkem je 138 m2. Nemovitost je průběžně udržovaná. Zdivo, střešní konstrukce a krytina jsou v dobrém stavu, krytina po rekonstrukci.
Základy kamenné, svislé konstrukce smíšené, krov trámový s krytinou šindel, pozinkové okapy, podlaha betonová mazanina a heraklit pokrytá, dlažbou, linoleem, koberci. Stropy trámové. Omítky vnitřní vápenné. Vytápění kamny s možností přepnutí do ústředního topení s plechovými tělesy, nebo el. přímotopy. Dveře výplňové s kovovými zárubněmi, okna zdvojená.
Na domě od roku 1989 probíhala rekonstrukce: rozvody vody, elektriky, kanalizace, okapy, komín, nové trámové stropy se sádrokartonem a jejich zateplení, výměna oken, zateplení venkovního zdiva, vybudování verandy s WC.
Dispozice obytné části: 1. pokoj - 23,50 m2, 2. pokoj - 11,90 m2, kuchyň - 9,40 m2, chodba - 6,40 m2, zádveří s WC - 2,90 m2. Do bytu je zavedena elektřina.
Na obytnou část navazuje hospodářská se stejnými konstrukcemi jako obytná. Jedna část dlouží jako dílna/ sklad a druhá jako dřevník/nářadí. Na této části domu proběhla výměna krytiny a podlahy. Užitná plocha: dílna/ sklad - 15,90 m2, dřevník/nářadí - 7,50 m2.
Stodola: Stavbu je napojena na hospodářskou část domu, má stejné konstrukce jako hospodářská část domu. Proběhla na ní výměna krytiny. U stodoly je přístřešek s původním suchým WC. Užitná plocha: stodola - 44,00 m2, přístřešek - 7,20 m2.
Zemní sklep: Stavba je zděná umístěná mimo dům, zapuštěná do svahu. Zdivo je smíšené s klenbovým stropem. V tomto prostoru jsou umístěny zásobníky na vodu čerpané ze studny.
Užitná plocha: sklípek - 9,00 m2Venkovní úpravy: Oplocení část ocelové sloupky s ocelovým pletivem výška 1,6 m a část dřevěné z p...

Cena: (za nemovitost)   949 000,- Kč
(včetně provize)

Votice, Kaliště (okres Benešov)

Informace o nemovitosti

Číslo podlaží v domě2
Počet podlaží objektu1
Celková podlahová plocha54 m²
Druh objektusmíšená
Stav objektudobrý
Vlastnictvíosobní
Vlastní pozemek1 305 m²
Umístění objektuklidná část obce
TelekomunikaceTelefon
Zastavěná plocha192 m²
Užitná plocha138 m²
Počet bytů - celkem1
Nebytové prostory84 m²
RealBonus.cz
reklama
reklama