Prodej samostatného RD, 103 m2, Lukovany (okres Brno-venkov)

Prodej samostatného RD, 103 m2, Lukovany (okres Brno-venkov)

Nemovitost nabízí:

Bidli reality, a.s.
Bidli reality, a.s.
Jindřišská 889/17
Nové Město
110 00 Praha 1www.bidli.cz
Infolinka
Infolinka
Telefon: 774 110 007
Mobil: 774 110 007
info@bidli.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 148399  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
RD 4+kk o velikosti 103 m2

Nabízíme k prodeji výstavbu útulného RD pro 4-člennou rodinu o dispozici 4+kk s možností úpravy na 5+kk. Při projektování domu byl kladen důraz na chytré využití prostoru a užití dobře udržovatelných materiálů. V domě je instalováno vlastní inteligentní řízení domácnosti, které se postará o úsporu energie pro vytápění až o 30% oproti běžným otopným systémům, což dům řadí v rámci energetické náročnosti do kategorie "B - velmi úsporná".

Výstavba by měla být realizována na krásném pozemku o celkové velikosti 844 m2 v obci Lukovany. Pozemek se nachází v mírném svahu na kraji obce s výhledem na okolní krajinu a les. Podle platného územního plánu je pozemek v zastavitelném území. Příjezdová komunikace k pozemku je zpevněná, IS jsou v dosahu. Rozměry pozemku jsou cca 16 x 52 m.

Obec Lukovany je vhodné místo pro klidné bydlení v těsné blízkosti přírody s výbornou dostupností do Brna. V obci je základní vybavenost jako je školka, obchod se smíšeným zbožím a pohostinství. Ve vzdálenosti 10 km se nacházejí obce Rosice a Oslavany, kde je kompletní občanská vybavenost.

Můžete si také vybrat z naší nabídky typových domů, nebo Vám navrhneme dům přesně podle vašich představ. Budete mít kontrolu nad celým průběhem stavby, získáte vše pod jednou střechou, včetně financování, inženýringu, popřípadě nalezení jiné lokality na výstavbu. Naše stavby mají prokazatelnou úsporu na pořizovacích a provozních nákladech. Díky difúzně-otevřené stavbě dům dýchá lépe než cihlová stavba. Pro více informací kontaktujte naši společnost. Uvedena cena je včetně pozemku, provize a výstavby RD na klíč, bez základové desky a představebního servisu. Doporučujeme prohlídku. S financování rádi pomůžeme

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 810 880,- Kč a měsíční splátkou 11 865,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Cena: (za nemovitost)   4 054 400,- Kč
(včetně provize a právních služeb)
(Uvedená cena je včetně pozemku, provize a výstavby RD na klíč bez základové desky a představebního servisu.)

Lukovany (okres Brno-venkov)

Informace o nemovitosti

Počet podlaží objektu2
Druh objektudřevěná
Stav objektuvelmi dobrý
Vlastní pozemek844 m²
Umístění objektuklidná část obce
VybavenoMožno zařídit
Dopravasilnice
autobus
Elektřina230 V
Vodav dosahu
PlynV dosahu
Zastavěná plocha65 m²
Plocha parcely844 m²
Užitná plocha103 m²
Komunikaceasfaltová
Druh pozemkupro bydlení
Inženýrské sítěVodovod
Plyn
Elektřina
Poloha objektusamostatný
RealBonus.cz
reklama
reklama