Prodej nájemního domu, Kladno, Dubí

Prodej nájemního domu, Kladno, Dubí

.
..........

Nemovitost nabízí:

Bohuslav Dubanský
Bohuslav Dubanský
Mobil: 608 048 941
bohuslav.dubansky@kuzopartners.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: P005686  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
1/12 činžovního domu, Kladno Lidická

V rámci insolvenčního řízení (nemovitost nelze použít při koupi jako zástavu za úvěr) nabízíme id. 1/12 činžovního domu v ulici Lidická. Potenciál koupě může spočívat ve skutečnosti, že někteří další spoluvlastníci mají exekuční řízení a je pravděpodobné, že by šlo jednat o koupi dalších podílů. Tyto však realitní kancelář nijak nezajišťuje!
Dům byl postaven jako samostatný objekt a má celkem 3 nadzemní podlaží. Dům nemá podsklepení, je zde půda a obytné podkroví není vybudované. Zdroj informace o době výstavby: znalecký posudek, rok výstavby: 1934.
Základy má betonové bez izolace, konstrukce objektu je zděná, tloušťka stěn je 40 cm a stropy jsou z dřevěných trámů. Tvar střechy je valbový, střešní krytina je tvořena pálenou taškou a klempířské prvky jsou pozinkované. Vnější omítky jsou břízolitové a zateplení pláště není provedeno.
V domě se nachází 4 bytové jednotky 1+1. Podlahová plocha činí 274,42 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 401,34 m2. Ve sníženém přízemí se nachází bývalá prodejna masny a skladovací prostory a půdu.Do domu je zavedena elektřina o napětí 230V a dodávky zajišťuje rozvodná síť elektrického proudu. Do objektu je zaveden vodovod, je napojen na veřejnou kanalizaci a zemní plyn není zaveden. Dům je vytápěn lokálně pomocí kamen a nejsou instalována topná tělesa. Dům nedisponuje zdrojem teplé vody.Stěny objektu jsou poškozené, střecha je zastaralá, okna jsou provedena podstandardně, podlahy v objektu jsou podstandardního provedení, vybavení je podstandardního provedení a rozvody v objektu jsou podstandardní. Bytový dům je ve špatném stavu, který neumožňuje pronájem.
Přilehlý pozemek je bez porostů a pozemek je oplocen zděným plotem. Sklon pozemku je mírně svažitý. K objektu je bezproblémový přístup po zpevněné obecní cestě. Parkovací možnosti jsou na vlastním pozemku. Součástí jsou tyto venkovní stavby: chlívky, sklad předělaný na bydlení (bez kolaudace).

Cena: (za nemovitost)   180 000,- Kč
(včetně provize)

Kladno, Dubí, Lidická

Informace o nemovitosti

Počet podlaží objektu3
Celková podlahová plocha401 m²
Druh objektusmíšená
Stav objektušpatný
Vlastnictvíosobní
Vlastní pozemek714 m²
VybavenoNezařízeno
OdpadMěstská kanalizace
Zastavěná plocha398 m²
Užitná plocha401 m²
Počet bytů - celkem4
Počet kanceláří1
RealBonus.cz
reklama
reklama