Prodej samostatného RD, 350 m2, Okrouhlo, Zahořany (okres Praha-západ)

Prodej samostatného RD, 350 m2, Okrouhlo, Zahořany (okres Praha-západ)

Nemovitost nabízí:

Bidli reality, a.s.
Bidli reality, a.s.
Jindřišská 889/17
Nové Město
110 00 Praha 1www.bidli.cz
Infolinka
Infolinka
Telefon: 774 110 007
Mobil: 774 110 007
info@bidli.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 143925  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Nabídka pro náročné, exkluzivní stavební pozemek 2.936 m2 s rozestavěným RD 350 m2, Zahořany, Praha

Představujeme Vám výjimečnou nabídku, bydlení v přírodě jen pár kilometrů od Prahy. Pozemek s rozestavěným domem vhodným jako reprezentativní rodinné sídlo s dostatečně velkou zahradou, která poskytuje soukromí a dává domu potřebnou majestátnost. Využít se může jako více bytový dům, luxusní restaurace s penzionem, cíl pro rodinné výlety, soukromý penzion, wellness centrum, či jinou podnikatelskou příležitost. Toto vše současný stav výstavby dovoluje. Stavební povolení je platné do roku 2019! Můžete ihned pokračovat ve stavbě!
Pozemek se nachází na kopci s krásným výhledem do údolí. Pro navrženou stavbu má ideální tvar obdélníku (cca 70x42 m), delší stranou přiléhá k asfaltové obecní komunikaci vedené lesem mezi obcemi Zahořany a Jílové u Prahy.
Hlavní soukromý příjezd k domu je ze silnice, zahrada je západně orientovaná, svažitá s vytvořenými terasami. Spodní část zahrady přímo navazuje na zástavbu obce novými rodinnými domy, pěšky je jen několik minut dostupná náves a BUS. Pozemek poskytuje pocit soukromí, bydlení v přírodě s vůní lesa a nádherným výhledem do kraje, přímo sousedí s nově vznikající vilovou čtvrtí Zahořan.
Zastavěná plocha je 177 m2. V každém patře nabízí několik samostatných místností s užitnou plochou 350 m2, nyní je dispozice stále variabilní. Všechna patra jsou přístupná samostatně ze schodiště. Čtyřpodlažní dům je z poloviny podsklepen (1PP cca 80 m2) s využitím - prádelna, sušárna, technická místnost, dílna, případně fitness. V 1NP je plánován bazén s přímým vstupem na zahradu, sauna, koupelna a další místnosti. V 2NP a podkroví je prostor pro další pokoje a koupelny.
Inženýrské sítě: elektro pilíř na hranici pozemku, studna, žumpa. Plyn v obci není.
Pozemek se skládá z více parcelních čísel, tvoří ho dva základní samostatné celky, oba stavební. Na jednom stojí uvedený rozestavěný dům a na druhé části jsou základy bývalé chaty, která je v KN stále zapsána. Území můžete využít pro dva domy, a to bez zbytečné administrativy.

Cena k jed

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 1 166 000,- Kč a měsíční splátkou 18 404,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Cena: (za nemovitost)   5 830 000,- Kč
(včetně provize a právních služeb)
(cena k jednání)
(cena vč. provize, právního a finančního servisu. Cena k jednání.)

Okrouhlo, Zahořany (okres Praha-západ)

Informace o nemovitosti

Druh objektucihlová
Stav objektuve výstavbě (hrubá stavba)
Počet podlaží pod zemí1
Vlastní pozemek2 936 m²
Umístění objektuokrajová zástavba
VybavenoNezařízeno
Dopravapříměstská doprava
Elektřina230 V
Vodavlastní studna
OdpadSeptik
Občanská vybavenostŠkolka
Pošta
Restaurace
Zastavěná plocha177 m²
Plocha parcely2 936 m²
Užitná plocha350 m²
Poloha objektusamostatný
RealBonus.cz
reklama
reklama