Prodej samostatného RD, 639 m2, Ohrobec (okres Praha-západ) - exkluzivně

Prodej samostatného RD, 639 m2, Ohrobec (okres Praha-západ) - exkluzivně

Nemovitost nabízí:

Bidli reality, a.s.
Bidli reality, a.s.
Jindřišská 889/17
Nové Město
110 00 Praha 1www.bidli.cz
Marek Zrostlík
Marek Zrostlík
Mobil: 774 110 007
info@bidli.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 164603  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Prodej unikátní vily 639 m2 u Dolních Břežan na pozemku 1364 m2

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi nemovitost, která je zosobněním pojmu genius loci. Jedná se o dvoupodlažní RD o celkových dispozicích 8+1. Dům je podsklepený, s pěstěnou zahradou, bazénem, altánem s vířivkou a zahradním domem. Dům i s jeho vybavením, zahrada a vzrostlá výsadba na ní, vše je harmonicky sladěno. V případě zájmu kupujícího lze v ceně domu ponechat současný luxusní nábytek a vybavení.

Konstrukce domu je cihlová se zateplením. Přízemí má dispozice 4+1 se dvěma koupelnami, třemi toaletami, šatnou a prostornou vstupní halou se schodištěm. Patro nabízí 4+0 se dvěma koupelnami, dvěma toaletami, šatnou, třemi půdními komorami a halou se schodištěm. Jednu z obytných místností lze ev. přestavět na kuchyň s jídelnou. V suterénu je dalších 10 místností a garáž pro dvě vozidla. Mezi nimi např. koupelna s toaletou, černá kuchyně, tělocvična, sklípek pro uskladnění potravin, prádelna, sušárna a kotelna.
Zahrada má automatickou závlahu a o trávník se stará automatická sekačka. Venkovní krytý bazén má rozměry 12m x 5m. Altán vedle něj poskytuje v létě stín a také prostor pro velkou vířivku. Střecha zahradního domu sloužícího jako úložiště zahradního náčiní kryje parkovací stání pro další automobil. Dům je ve výborném stavu. Nevyžaduje žádnou okamžitou investici. Z hlediska technického řešení domu stojí za zmínku kromě jiného estetické a luxusní provedení kuchyňské linky, dřevem vykládané podlahy a schodiště, luxusně provedené koupelny a toalety. Vytápění je řešeno elektrickým kotlem a záložním zplynovacím kotlem na tuhá paliva. Vodovod a kanalizace jsou obecní.
Celý Ohrobec je v podstatě luxusní vilovou čtvrtí. Jedná se o klidnou moderní lokalitu v zeleni, kde je již ukončena výstavba a tudíž ani výhledově nehrozí narušení rezidenční pohody. Doporučujeme prohlídku tohoto kouzelného domu a zahrady, které Vás jistě uchvátí.

PEBN je nyní ve výrobě, proto prozatím uvádíme kategorii G.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 4 780 000,- Kč a měsíční splátkou 77 449,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Cena: (za nemovitost)   23 900 000,- Kč
(včetně provize a právních služeb)

Ohrobec (okres Praha-západ), Oblouková

Informace o nemovitosti

Počet podlaží objektu2
Druh objektucihlová
Stav objektuvelmi dobrý
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná
Vlastní pozemek1 364 m²
Zastavěná plocha230 m²
Plocha parcely1 364 m²
OstatníBazén
Garáž
Užitná plocha639 m²
Poloha objektusamostatný
G - Mimořádně nehospodárná

Energetická náročnost:


RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace