Prodej rohového RD, 136 m2, Zakřany (okres Brno-venkov) - exkluzivně

Prodej rohového RD, 136 m2, Zakřany (okres Brno-venkov) - exkluzivně

Nemovitost nabízí:

Bidli reality, a.s.
Bidli reality, a.s.
Jindřišská 889/17
Nové Město
110 00 Praha 1www.bidli.cz
Markéta Lattová
Markéta Lattová
Mobil: 774 110 007
info@bidli.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 170362  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Prodej rodinného domu 4+1, 136 m2, pozemek 350 m2, Zakřany

Pro případ, kdy nelze dosáhnout na potřebnou výši hypotéky, nabízíme možnost získat nemovitost již od 30% z ceny a zbývajících 70% lze splácet formou družstevního bydlení (poměr je variabilní).

Cena v inzerci představuje 30% z kupní ceny (4.490.000 Kč) + daně z nabytí (4%), bez odměny RK. Počáteční vklad i následné splátky jsou ale závislé od mnoha faktorů, které je potřeba namodelovat na míru s našim finančním specialistou.
_________________________

Je pro vás důležitý klid a soukromí a současně si přejete bydlet v rozumné vzdálenosti od Brna? Pak vám doporučujeme tento rodinný dům v obci Zakřany - 25 Km od Brna, 10 Km za Rosicemi.


Dispozice domu 4+1, zastavěná plocha 136 m2, pozemek 350 m2, garáž. Dům byl průběžně rekonstruován a renovován v období 2-5 let zpět (nová střecha, komín, plynový kotel, bojler, kuchyňská linka, elektroinstalace, plastová okna, zateplení stropu v ložnici, podřezání domu a izolace proti vlhkosti, voda částečně v plastu - cca 1/2). Po podřezání je spodní část fasády domu oklepaná na cihlu. Dům není podsklepený a funkci sklepu plní dvě technické budovy na pozemku. Půda je pochozí, ale není využívána. Pitná voda zajištěna obecním vodovodem + vlastní studna s užitkovou vodou na zahradě.


Zahrada (dvůr) orientovaná na jih, celodenně zde svítí slunce. Venkovní prostory a jejich uspořádání vybízí k vybudování letní kuchyně s posezením. Pozemek chráněn vysokým zděným plotem a přilehlými technickými budovami poskytuje velkou míru soukromí a klidu.
________________________

POZOR - Nelze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy - viz informace níže - jedná se o chybu v exportu ze systému, který počítá splátky automaticky. Na odstranění chyby pracujeme a děkujeme za pochopení.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 334 505,- Kč a měsíční splátkou 5 350,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Cena: (za nemovitost)   1 400 880,- Kč
(30% z celkové ceny včetně daně BEZ odměny RK, zbývajících 70% bude spláceno formou družstevního bydlení)

Zakřany (okres Brno-venkov)

Informace o nemovitosti

Počet podlaží objektu1
Druh objektucihlová
Stav objektuvelmi dobrý
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná
Vlastní pozemek350 m²
Vybavenízahrada
Umístění objektuklidná část obce
VybavenoČástečně zařízeno
TopeníLokální - plynové
Vodadálkový vodovod
vlastní studna
OdpadMěstská kanalizace
PlynZaveden
Parkovánígaráž
Zastavěná plocha136 m²
Plocha parcely350 m²
Užitná plocha136 m²
Poloha objekturohový
Další nebytový objektpřízemní
Velikost bytů (3+1, 2+kk atd.)4+1
G - Mimořádně nehospodárná

Energetická náročnost:


RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace