Prodej řadového RD, 95 m2, Lesná (okres Znojmo) - exkluzivně

Prodej řadového RD, 95 m2, Lesná (okres Znojmo) - exkluzivně

Nemovitost nabízí:

Bidli reality, a.s.
Bidli reality, a.s.
Jindřišská 889/17
Nové Město
110 00 Praha 1www.bidli.cz
Šárka Běhunčíková
Šárka Běhunčíková
Mobil: 774 110 007
info@bidli.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 182566  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Prodej domu 3+1

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 v půvabné a turisticky vyhledávané obci Lesná u Znojma. Obec Lesná leží na hlavní silnici mezi Znojmem a Vranovem nad Dyjí. Je přilehlou obcí vranovské přehrady a její katastr je zcela ponořen v ochranném pásmu Národního parku Podyjí.
Vstup do domu je přes dvůr uzavřený zdí s vraty. Na obytnou část východně navazuje hospodářská budova. Na zadní hranici dvora je posavená stodola s vejminkem, připravený jako 2+kk, ale jsou nutné dokončovací práce. Stodola uzavírá dvůr a je průchodná na zadní pozemky. Ve dvoře je rovněž kůlna, zemní, klenutý sklep a kopaná studna o hloubce 12m. Za stodolou se nachází přistavěný chlév. Na dvůr dále navazuje oplocená zahrada s trvalými porosty. V zahradě je postavená dřevěná kůlna sloužící pro uskladnění zahradního nářadí a potřeb. Za hranicí zahrady pozemek pokračuje ornou půdou pro různé využití.
Vlastní dům je o dispozici 3+1 o celkové rozloze pozemku 4164 m2. Současné vytápění domu zajišťuje kotel na tuhá paliva s budoucí možností využití již zavedené plynové přípojky. IS jsou původní. Dům bude vyžadovat částečnou rekonstrukci.
Jelikož nebyl dodán štítek energetické náročnosti, uvádíme třídu G. Cena nezahrnuje provizi RK.

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 463 800,- Kč a měsíční splátkou 7 417,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Cena: (za nemovitost)   2 200 000,- Kč

Lesná (okres Znojmo)

Informace o nemovitosti

Druh objektusmíšená
Stav objektudobrý
Vlastní pozemek4 164 m²
Zastavěná plocha105 m²
Plocha parcely4 164 m²
Užitná plocha95 m²
Poloha objektuřadový
RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace