Číslo zakázky: | 06131 | ![]() Karta nemovitosti |
---|---|---|
Typ zakázky: | pronájem |
Chcete bydlet ve městě s plnou vybaveností a kousek od Prahy?
Máme pro vás novou nabídku prostorného bytu v krásných Kralupech nad Vltavou.
Jedná se o byt po rekonstrukci s lodžií v 5. patře domu s výtahem. Podívejte se na fotografie a video a uvidíte jak příjemně se dá bydlet kousek od Prahy.
V bytě na vás čeká prostorná vstupní hala, samostatná ložnice, obývací pokoj a oddělená vybavená kuchyně s lednicí a sporákem. Bytové jádro je po rekonstrukci se sprchou a přípravou na pračku. Z obývacího pokoje se také dostanete přímo na prostornou lodžii s krásným výhledem.
Byt je k dispozici již od 1.4. 2025.
Zaujala Vás tato nabídka? Chtěli byste se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat na uvedené telefonním čísle v pracovní dny mezi 8.00 a 17.00 či prostřednictvím emailu.
Tento byt je podnajímán se službou ?Váš Domácí?. Co je to služba ?Váš Domácí?? Je to služba, kdy podnájemce automaticky získává:
- plně pojištěný byt s non stop asistenční linkou, kdy pojištění se vztahuje navíc i na odpovědnost za škody způsobené v běžném životě, prodlouženou záruku spotřebičů o 2 roky a servisní techniky v případě pojistné události (práce zámečníka, opravy havárií).
- zákaznický servis služby ?Váš Domácí? od 9:00 ? 17:00 pro řešení Vašich dotazů a požadavků
- technickou podporu (pro případ, že budete chtít pomoci s technickými záležitostmi na bytě)
- všechny platby na jednom místě (elektřina, plyn?), už nikdy žádné přepisování a upisování distributorům a poskytovatelům internetu, s ukončením podnájmu končí automaticky všechny poskytované služby
- možnost výměny bytu za větší/menší/jinde z portfolia bytů Váš Domácí (Brno, Praha a další města)
Podnajmout si byt nebylo nikdy snazší a efektivnější. Toto je služba Váš Domácí.
Cena: |
(za měsíc) 13 990,- Kč
(+ 2 900 Kč zálohy na energie včetně elektřiny a služby + vratná kauce + provize RK)
|
---|
Dispozice bytu | 2+1 |
---|---|
Číslo podlaží v domě | 5 |
Celková podlahová plocha | 49 m² |
Druh objektu | panelová |
Stav objektu | velmi dobrý |
Energetická třída | G - Mimořádně nehospodárná |
Vlastnictví | osobní |
Lodžie | 4 m² |
Vybavení | lodžie |
Užitná plocha | 49 m² |
K dispozici od | 07.08.2023 |