| Číslo zakázky: | 657491 | ![]() Karta nemovitosti |
|---|---|---|
| Typ zakázky: | pronájem |
Cena je kompletní včetně služeb a odběru energií (plyn a elektřina)., Dumrealit.cz Vám zprostředkuje dlouhodobý pronájem bytu velikosti 2+kk v rodinné vile v Lázních Kynžvart. Celková plocha bytu vč. příslušenství činí cca 50 m.
Byt je situován do přízemí patrové rodinné vily. Otop je řešen jako ústřední plynové. Byt je kompletně vybavený.
Parkování je možné u objektu.
Veškerá potřebná občanská vybavenost se nachází v docházkové vzdálenosti v okolí. V případě, že hledáte dlouhodobé nájemní bydlení v dobré lokalitě s dobrou občanskou vybaveností, mohu Vám tuto nemovitost jen doporučit.
Lázně Kynžvart nabízejí výborné ovzduší, klidné bydlení a zároveň výbornou dopravní dostupnost do Chebu (24 km) i Mariánských Lázní (9,5 km). V Lázních Kynžvart je železniční stanice. Do nedalekých Mariánských Lázní se dostanete rovněž i pravidelnou autobusovou dopravou.
Doporučujeme. Ev. číslo: 656877. Energetický štítek: D
| Cena: |
(za měsíc) 13 000,- Kč
(Cena je kompletní včetně služeb a odběru energií (plyn a elektřina).)
|
|---|
| Dispozice bytu | 2+kk |
|---|---|
| Číslo podlaží v domě | 1 |
| Počet podlaží objektu | 2 |
| Celková podlahová plocha | 50 m² |
| Druh objektu | smíšená |
| Stav objektu | velmi dobrý |
| Energetická třída | D - Méně úsporná |
| Vlastnictví | osobní |
| Topení | Lokální - plynové |
| Počet míst k parkování | 2 |
| Užitná plocha | 50 m² |




